טיולי בלה בלה

לנסוע לאן שבאמת טוב

שאיבת שומן – האם אפשר לשמור על משקל הגוף החדש לאחר מכן?

הגוף שלנו מושפע בצורה כמעט ישירה על כל דבר שאנחנו צורכים, החל משתייה מתוקה ועד לכמות המים או השומן הרווי שאנו מכניסים אליו. כל אלו עתידים להשפיע על גודל החולצה, מכנס והחזיה שלנו,  אך עם פעילות ספורטיבית מאוזנת ושתיית מים ברמה סבירה דרך אכילה מאוזנת. תוכלו לשמור על מספרי החולצה שלכם ושאר הבגדים. אך לעיתים היווצרויות של תאי שומן באזורים בגוף כמו ירכיים, מותנים, בטן וכדומה לא מגיבים אל פעילות ספורטיבית רצויה או לאכילה נכונה. במקרים שכאלו במרבית הפעמים יהיה עדיף לבצע שאיבת שומן מאותם האזורים, וכיום תוכלו לעשות זאת במגוון דרכים וצורות. אך האם אפשר לשמור על משקל הגוף לאחר שאיבת השומן?

שאיבת שומן – כל הדרכים

 • מסורתית
  הליך זה מתבצע תחת הרדמה מלאה ומקומית אם הניתוח מתמקד באזור אחד, ונעשה על ידי שאיבה של שומנים בעזרת מחט הנקרא "קנולה" ובהליך זה תוכלו לאבד עד כ8 ליטרים של שומן.
  זמן החלמה מהליך זה נע בין שלושה לארבע שבועות.
 • רטט
  שיטה זו מתבססת על ההליך המסורתי ובו מוחדרים מחטי "הקנולה" אך הפעם מתווסף רטט אל אותם מחטים, מה שעוזר לפרק את תאי השומן בצורה אפקטיבית יותר ובזמן קצר יותר.
 • רדיו
  אחת מן השיטות החדשות בתחום שאיבת השומן היא פירוק השומן על ידי גלי רדיו עוד לפני החדרת המחטים, כך בעצם גלי הרדיו מצליחים לפרק את תאי השומן ולגרום ליציאה קלה שלהם בזמן השאיבה. חשוב לדעת כי הליך התחממות של האזור נעשה בצורה מבוקרת, ובזמן הטיפול הוא אף מעודד חידוש של תאי הקולגן ואלסיטין
 • לייזר
  חידוש ישן/חדש בעולם הקוסמטיקה ורפואת העור אשר לפני הליך השאיבה, ובדומה לגלי הרדיו מופעלת קרן לייזר על אזור המבוקש וממיסה את השומן וגורמת ליציאה מהירה של השומן ובצורה מדויקת יותר.

איך לשמור על המשקל?

כל טיפול קוסמטי או כירורגי אשר משפיע אל משקל הגוף שלנו, מצריך מאיתנו גם לא מעט עבודה על מנת שנוכל לשמור על המשקל החדש שלנו. ההיבטים שעליהם יש לשים דגש הוא בראש ובראשונה תפריט מסודר, עם לא מעט סיבים תזונתיים ופירות וירוקת על מנת לשמר על תהליכי עיכול בריאים לגוף. יחד עם תפריט מגוון ועשיר, חשוב גם לשמור על אורח חיים בריא הכולל ספורט נכון ומנוחה.

סגור לתגובות.