טיולי בלה בלה

לנסוע לאן שבאמת טוב

שיקולים בבחירת חיתולים לקשישים

אחד המוצרים המצויים באימוץ הולך וגובר בעולם המערבי הוא חיתולים למבוגרים ולקשישים. מדובר באחת ההמצאות הטכנולוגיות המשדרגות את חיי הלקוח פי כמה וכמה. כדי למצוא את החיתולים הטובים ביותר למבוגרים יש לקחת בחשבון מספר שיקולים כגון: האם מדובר בחיתול לגבר או לאישה? האם מדובר בלקוח הסובל או סובלת מבריחת שתן? בריחת שתן לדוגמה אינה בעיה רק של קשישים אלא לעיתים גם של בני נוער. עם התבגרות האוכלוסייה אנו צפויים לראות תוך מספר שנים עלייה במכירת חיתולים למבוגרים עד למצב בו כמות החיתולים לקשישים שתימכר תהיה שווה לכמות החיתולים לתינוקות שתימכר. לכן חשוב להכיר את השיקולים המרכזיים בבחירת החיתולים הנכונים וללכת על פיהם.

קשישה

השיקול הראשון הוא יכולת הספיגה של החיתול – יש לבדוק האם הלקוח סובל מבריחת שתן ובאיזו כמות? האם מדובר בבריחה כבדה או בינונית? החומרה של הבעיה והערכת הכמות תסייע להסין איזו רמת ספיגה של חיתול נדרשת. לעיתים הפתרון הוא לא בחיתול עצמו אלא ברכישת הרגלים ותרגילים המסייעים במניעת בריחת השתן או בצמצום הבעיה עד למצב בו היא כמעט ונעלמת לחלוטין. לעיתים הקפדה על משטר זמנים ברור של הליכה להתפנות או ביצוע תרגילים יומיים לחיזוק שרירי רצפת האגן יכולים לסייע מאוד בשיפור איכות החיים עוד לפני הסיוע של החיתול עצמו.

שיקול נוסף הוא שיקול התקציב – כאמור אין לבריחת שתן תרופה או פתרון פלא ברור. במקרים חמורים בהם תרגילים או שינוי הרגלים אינו מסייע יש לשקול ביחד עם הרופא המטפל ניתוח או התערבות משמעותית יותר. אך גם במקרים אלו הפתרון אינו מוחלט ולכן יש לקחת בחשבון שימוש ארוך טווח במוצר ומכאן שיש להיערך תקציבית להוצאה כספית קבועה ומתמשכת זו. מן הסתם חיתולים מגיעים ממותגים שונים, באיכות שונה ובטווח מחירים שונה ולכן יש לקחת בחשבון את נושא התקציב כאשר בוחרים את החיתול הרצוי מתוך ראייה ארוכת טווח ומחושבת. לקריאה נוספת על זכויות שמגיעות לכם.

חיתולים יכולים לשפר משמעותית את איכות חיי הלקוח ולאפשר לו לצאת לאירועים פומביים או למקומות ציבוריים ללא דאגה. הם תורמים לביטחון העצמי ולהרגשת הנוחות והיובש אך במקביל יוצרים תלות בשימוש וסוג של פלסטר שאינו פותר את שורש הבעיה ולכן יש לעשות בהם שימוש מושכל ומותאם.

סגור לתגובות.