טיולי בלה בלה

לנסוע לאן שבאמת טוב

איך לחדש את הבית?

אחרי כל כך הרבה זמן בבית כבר נמאס לכם לראות את אותו בית? אם כן אז הנה מספר רעיונות להתחדשות שהולכים עכשיו די חזק בשוק עיצוב הפנים של ארצות הברית: הראשון הוא פרחים – זה או שאת לא סובלת אותם או שלעולם לא ימאס לך מהם ואם את בקטגוריה השנייה אז תשמחי לדעת שהאביב הזה כולו פרחים עם דוגמאות חדשות וחינניות של טפטים מעוצבים שיוצאים בקולקציות חדשות, כורסאות וריהוט פרחוני, מנורות לילה תלויות בעיצוב של פרח ועוד. אז אם את בקטע של פרחים עכשיו הזמן שלך לפרוח.

עוד טרנד נחמד הוא המשושים, אפשר כמובן לשלב וללכת על פרחים משושים, אך גם אם לא – ניתן למצוא  שולחן עם רגליות משושים, שלושה בולי עץ משושים בגבהים שונים המשמשים כשולחן דקורטיבי דמוי כוורת במרכז החלל או פשוט שולחן משושה. אפשר ללכת רחוק יותר עם מסגרות משושים לתמונות או טפט לקיר בתבנית של משושים. מוטיב נוסף שחוזר לאופנה הוא השימוש בחומרים טבעיים מצדפים או עצמות בעלי חיים ועד ענפים או שורשי עצים, כנראה שהגעגוע לטבע שכולנו חשנו בתקופת ההסגר עושה את שלה ויותר ויותר אנשים רוצים להכניס את הטבע אל תוך הבית. חלק מהקמפיין של הטבע מתאושש.

הטרנד הבא שארצה לגעת בו ושגם אותו אפשר למצוא החל מרהיטים, דרך טפטים ועד מצעים, שטיחים ואריגים אחרים הוא הצהוב. כן, הצבע הצהוב, אותו צבע שמח ושמשי, גם כאן אולי בהשראת החוסר בויטמין D אנחנו נכניס האביב והקיץ הזה את הצהוב אל תוך ביתנו ואולי יחד איתו גם את השמחה. טרנד אחרון ששמתי לב אליו אבל הוא בולט יותר ברהיטים ופחות בפריטים אחרים הוא ההבלטה של התפרים על ידי תפירה של ניגודים או הפיכת הצד התפור כך שיפנה כלפי חוץ. אין לי הסבר לתופעה הזו אבל נראה שהיא כן תתפתח לסוג של מגמה או טרנד חדש. מה שבטוח הוא שאת האלמנט של הניגודים כדאי מאוד לאמץ, אם לא בתפרים של ריהוט אז לפחות בצבעים ולגרום לכל חלל לקום לתחייה על ידם.

סגור לתגובות.